AKCE: za registraci u Tipsportu a přístup k přenosůmBonus za registraci u Tipsportu1000 KčReklama · 18+
1000 Kč
Bude se vysílat · 17:30 · Zítra · Basketbal

Köbenhavn Basketball – Vejen Basketball živě

Basketbal – ilustrační foto
Zítra · 17:30 Dánská liga
Köbenhavn Basketball
Spustit přenos u Tipsportu
Začíná v 17:30
Vejen Basketball
HD přenos · Tipsport

Přenos běží u Tipsportu – po registraci získáš 1000 KčReklama · registrace a přihlášení u provozovatele · 18+

Sledovat zápas

O zápase

Začátek
17:30 · 24. 10.
Přenos
Video · Tipsport

Kurzy

Tipsport vs Chance
Kancelář1X2
Tipsport1.1019.106.87Vsadit
Chance1.1019.106.87Vsadit
Köbenhavn 82 % Vejen 13 %

Pravděpodobnost je spočítaná z kurzů Tipsportu bez marže. Vyšší kurz zeleně. Kurzy se mění. 18+, hazard může způsobit závislost.

Další zápasy · Dánská liga

Vše ›
Dnes
18:30
11.01 X24.90 213.40
Sledovat
19:00
Basketbal Dánská liga
Horsens – Randers
11.81 X13.90 22.16
Sledovat
Zítra
14:00
Basketbal Dánská liga
Bakken Bears Aarhus – Herlev
11.00 X24.90 221.00
Sledovat
17:00
Basketbal Dánská liga
Gladsaxe – Naestved
113.40 X24.90 21.01
Sledovat
17:00
Basketbal Dánská liga
Vaerlose – Holbaek Stenhus
11.64 X14.30 22.45
Sledovat

Další basketbal živě a dnes

Basketbal online ›
12:00
Basketbal Jihokorejská liga
Suwon KT Sonicboom – Wonju DB Promy
12:05
Basketbal Japonská liga
Osaka Evessa – Tokyo Sunrockers
12:05
Basketbal Japonská liga
Shiga Lakestars – Nagasaki Velca

Köbenhavn Basketball – Vejen Basketball – živý přenos

Zápas Köbenhavn Basketball – Vejen Basketball začíná sobota 24. října v 17:30 v rámci soutěže Dánská liga (basketbal). Tipsport ho vysílá živě svým registrovaným zákazníkům – stačí se přihlásit a přenos spustit, sázet nemusíš. Další zápasy najdeš v přehledu soutěže Dánská liga nebo v programu přenosů.

Časté otázky

Kde sledovat Köbenhavn Basketball – Vejen Basketball živě?

Zápas vysílá Tipsport. Klikni na „Sledovat“, přihlas se nebo se bezplatně zaregistruj a přenos se spustí. Noví hráči dostanou bonus 1000 Kč.

Kdy začíná Köbenhavn Basketball – Vejen Basketball?

sobota 24. října v 17:30 středoevropského času.

Je sledování zdarma?

Pro registrované zákazníky Tipsportu ano. Vsázet nemusíš, sázení je dobrovolné a pouze pro osoby od 18 let.

Kdo je favorit?

Podle kurzů Tipsportu Köbenhavn Basketball (1.10). Kurzy se do začátku zápasu mění.

Bonus · 1000 Kč
Reklama 18+
Sledovat zápas
Menu
Bonus 1000 Kč za registraci Reklama · Tipsport · 18+