AKCE: za registraci u Tipsportu a přístup k přenosůmBonus za registraci u Tipsportu1000 KčReklama · 18+
1000 Kč
Bude se vysílat · 17:00 · Dnes · Tenis

Podrez Veronika – Zavatska Katarina živě

Tenis – ilustrační foto
Dnes · 17:00 ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p.
Podrez Veronika
Spustit přenos u Tipsportu
Začíná v 17:00
Zavatska Katarina
HD přenos · Tipsport

Přenos běží u Tipsportu – po registraci získáš 1000 KčReklama · registrace a přihlášení u provozovatele · 18+

Sledovat zápas

O zápase

Začátek
17:00 · 23. 10.
Sport
Tenis
Přenos
Video · Tipsport

Kurzy

Tipsport vs Chance
Kancelář12
Tipsport1.253.91Vsadit
Chance1.253.91Vsadit
Podrez 76 % Zavatska 24 %

Pravděpodobnost je spočítaná z kurzů Tipsportu bez marže. Vyšší kurz zeleně. Kurzy se mění. 18+, hazard může způsobit závislost.

Další zápasy · ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p.

Vše ›
Dnes
12:30
Tenis ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p.
Bolkvadze Mariam – Jorge Francisca
13:30
Tenis ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p.
Tan Harmony – Hrunčáková Viktoria
11.45 22.71
Sledovat
14:30
Tenis ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p.
Ponchet Jessika – Leonard Manon
11.45 22.70
Sledovat

Další tenis živě a dnes

Tenis online ›

Podrez Veronika – Zavatska Katarina – živý přenos

Zápas Podrez Veronika – Zavatska Katarina začíná pátek 23. října v 17:00 v rámci soutěže ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p. (tenis). Tipsport ho vysílá živě svým registrovaným zákazníkům – stačí se přihlásit a přenos spustit, sázet nemusíš. Další zápasy najdeš v přehledu soutěže ITF Cherbourg-en-Cotentin 030 - tvrdý p. nebo v programu přenosů.

Časté otázky

Kde sledovat Podrez Veronika – Zavatska Katarina živě?

Zápas vysílá Tipsport. Klikni na „Sledovat“, přihlas se nebo se bezplatně zaregistruj a přenos se spustí. Noví hráči dostanou bonus 1000 Kč.

Kdy začíná Podrez Veronika – Zavatska Katarina?

pátek 23. října v 17:00 středoevropského času.

Je sledování zdarma?

Pro registrované zákazníky Tipsportu ano. Vsázet nemusíš, sázení je dobrovolné a pouze pro osoby od 18 let.

Kdo je favorit?

Podle kurzů Tipsportu Podrez Veronika (1.25). Kurzy se do začátku zápasu mění.

Bonus · 1000 Kč
Reklama 18+
Sledovat zápas
Menu
Bonus 1000 Kč za registraci Reklama · Tipsport · 18+